Vyklízení bytů a domů, včetně likvidace pozůstalosti

Vysněnému stěhování často předchází vyklízení bytů či jiných nemovitostí. Ne všichni se stěhují do domů a bytů zářících novotou. Někdy zdědíte nemovitost po příbuzných a než se rozhodnete do ní přestěhovat, je třeba řádného vyklízení bytu. Vyklízení pozůstalostí zajišťujeme s maximální péčí a odstupem, tak aby byla maximálně zachována důstojnost této mnohdy velmi citlivé situace.

Vyklízení bytů a domů

Vyklízení a velký úklid

Někdy se věci postupem času nahromadí a Váš byt se stává těsným a nadmíru přeplněným. V takovém případě je třeba na velký úklid, s následným vyklízením vašeho bytu. I v tomto případě můžete využít našich stěhovacích a vyklízecích služeb.

Vyklízení bytu po původních obyvatelích

Často se také stává, že lidé si koupí byt, který byl dříve v nájmu nepřizpůsobivých nájemníků, kteří v něm zanechali spoušť a hromady bezcenného harampádí. Nestresujte se a zavolejte na vyklízení bytu naše stěhováky.

Vyklízení pozůstalostí

Jestliže jste měli se zemřelou osobou blízký vztah, bývá vyklízení pozůstalosti (tz. likvidace pozůstalosti) velmi citlivou záležitostí. Naši zaměstnanci Vám zaručují že vyklízení bytu nebo domu, zajistí s maximální diskrétností a ochotou.

Vyklízení bytů Praha

Díky umístění naší pobočky v centru metropole můžeme nabídnout operativní a levné vyklízení bytů Praha, vyklízení pozůstalostí tak i vyklízení sklepů.

Vyklízení domů

Vyklízení domů má mnoho zvláštností, ať už je to rozdíl ve velikosti vyklízeného prostoru, nebo množství vyklízených věcí. Naše stěhovací firma Vám pomůže za všech okolností.

Vyklízení sklepů nebo půd

Odnosíme a odvozíme veškeré předměty ze sklepních nebo půdních prostor. Při vyklízení sklepů je možné domluvit demontáž sklepních kójí.

Nezávazná poptávka vyklízení

Vaše jméno:

*

Váš email:

*

Telefon:

  

Místo vyklízení

Adresa:

Typ vyklízení:

Patro:

Výtah:

Poznámka/doplnění (pouze text bez formátování)

Fotogalerie Vyklízení

Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostíVyklízení pozůstalostíVyklízení pozůstalostíVyklízení pozůstalostíVyklízení pozůstalostíVyklízení pozůstalostí


Úvod - Vyklízení

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím Další informace

Kontakt

Jiří Pokorný - Stěhování Pokorný

Do Chobotu 270

Mukařov

251 62

Česká republika


Telefon:

+420 774 435 777

+420 605 842 777


IČO: 71505806

DIČ: CZ7908190048

E-mail: stehovanipokorny@email.cz