Stěhování strojů, trezorů, klavírů a dalších těžkých břemen

Máme osobní dlouholeté zkušenosti se stěhováním těžkých břemen jako jsou trezory, stroje nebo hudební nástroje, klavíry, piana, nebo harfy. Stěhování těžkých břemen není snadnou záležitostí a náš tým je pro tuto práci kvalitně vybaven a proškolen. Díky zkušenostem se stěhováním břemen můžeme zaručit správnou manipulaci, a to že Vaše břemena přestěhujeme rychle, kvalitně a bez jakéhokoli poškození.

Stěhování strojů

Našich zkušeností využívají především firmy i jednotlivci při stěhování nově zakoupených pracovních strojů, nebo při stěhování do nových prostor. Máme zkušenosti se stěhováním ohýbaček, fréz, stojanových vrtaček, soustruhů a dalších průmyslových strojů.

Stěhování trezorů

Stěhování trezorů

Potřebujete přestěhovat trezor do nové kanceláře nebo jste zakoupili historický trezor jako dekoraci do firmy. Umíme přestěhovat trezory od klasických pancéřových skříní, po velké moderní trezory s maximálním zabezpečením.

Stěhování klavírů a velkých hudebních nástrojů

Stěhování klavíru do koncertního sálu, nebo piana při stěhování domácnosti, vždy vyžaduje pečlivou přípravu a jemné zacházení. Máme zkušenosti se stěhováním i těch největších hudebních nástrojů jako jsou kostelní varhany. Nástroj vždy pečlivě zabalíme a stěhování věnuje náš tem veškerou pozornost, aby nástroj dorazil v pořádku do svého cíle.

Stěhování klimatizací a tepelných čerpadel

Přestěhovat a vynést klimatizační jednotky na střechu domu, nebo přestěhovat venkovní jednotku tepelného čerpadla. Není problém, naši spolehliví pracovníci Vám přestěhují a usadí tato citlivá a těžká zařízení na místo určení.

Máte jakékoliv otázky spojené se stěhováním těžkých břemen jako jsou různé stroje, trezory, piana, klavíry atd. Rádi Vám vše zodpovíme a domluvíme společně nejlepší postup. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

© 2023 Stěhování Pokorný, Do Chobotu 270, Mukařov, 251 62, Česká republika
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde. SpeedX.cz

^