Vyklízení bytů a domů

včetně likvidace pozůstalosti

Vysněnému stěhování často předchází vyklízení bytů či jiných nemovitostí. Ne všichni se stěhují do domů a bytů zářících novotou. Někdy zdědíte nemovitost po příbuzných a než se rozhodnete do ní přestěhovat, je třeba řádného vyklízení bytu i likvidace pozůstalosti po vašich rodinných příslušnících. Jestliže jste měli se zemřelou osobou blízký vztah, likvidace pozůstalosti bývá citlivou záležitostí. V takovém případě byste měli raději vyklízení bytu či domu přenechat naší stěhovací firmě a věnovat se raději záležitostem, které pro Vás nejsou natolik stresující.


Někdy se věci postupem času nahromadí a Váš byt se stává těsným a nadmíru přeplněným. V takovém případě je třeba na velký úklid, s následným vyklízením vašeho bytu. I v tomto případě můžete využít našich stěhovacích a vyklízecích služeb.


Často se také stává, že lidé si koupí byt, který byl dříve v nájmu nepřizpůsobivých nájemníků, kteří v něm zanechali spoušť a hromady bezcenného harampádí. Nestresujte se a zavolejte na vyklízení bytu naše stěhováky.


Vyklízením bytu a následným nastěhováním vašeho nábytku i osobních věcí Vám pomáháme uskutečnit Váš sen o lepším bydlení. Vyklízíte? Stěhujte? Neváhejte nás kontaktovat viz strana: Kontakty.

Vyklízení bytů a pozůstalostí je s firmou Pokorný jednoduchou záležitostí

Vyklízení starých bytů, rodinných domů, půd, sklepů i pozůstalostí představovalo vždy těžkou dřinu. Starý a ztrouchnivělý nábytek, neskutečně těžké skříně, staré zaprášené harampádí. To je jen malý výčet toho, co může novým majitelům přivodit nemalé obtíže. Kompletní vyklizení bytů, stěhování a likvidace pozůstalosti nebyly nikdy tak jednoduché, jako dnes se stěhovací firmou Pokorný.


Zkušení profesionálové z firmy Pokorný mají mnohaleté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších těžkých břemen, včetně pián, šicích strojů, starých masivních skříní, rustikálního nábytku, trezorů i objemných lustrů. Těžká břemena a likvidaci odpadu nebo nepotřebného nábytku nechte na nás.


Jak vyklízení bytů nebo likvidace pozůstalosti probíhá? Velice jednoduše. Nejprve kontaktujete naši firmu, přičemž se dohodneme na rozsahu vyklízení. Dle předaných informací zajistíme vše potřebné, včetně například umístění kontejneru před vyklízený prostor. Mimo to vám sdělíme cenu za vyklizení bytu nebo likvidaci pozůstalosti. Všechen nábytek vyklidíme a odvezeme na určené místo. Zajistíme taktéž odvoz všech odpadů, které vzniknou. Odstranění odpadu bude samozřejmě provedeno v souladu se zákonem, a to tak, že jej odvezeme do nejbližšího sběrného dvora, kde proběhne třídění či recyklace.


Vyklízení bytů a likvidace pozůstalostí mohou pro pozůstalé nebo rodinu představovat nápor na psychiku. I v těchto případech se obraťte na stěhovací firmu Pokorný. Zajistíme kompletní likvidaci bytu a pozůstalosti dle vašich přání a požadavků. Jsme dokonale vybaveni na stěhování těžkého nábytku, ale i drobných ozdobných předmětů.

Jakékoliv otázky, dotazy či náměty vám rádi zodpovíme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Úvod - Vyklízení bytů a domů, včetně likvidace pozůstalosti

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím Další informace

Kontakt

Jiří Pokorný - Stěhování Pokorný

Do Chobotu 270

Mukařov

251 62

Česká republika


Telefon:

+420 774 435 777

+420 605 842 777


IČO: 71505806

DIČ: CZ7908190048

E-mail: stehovanipokorny@email.cz