Stěhování těžkých břemen, bezpečné stěhování pian, strojů a trezorů

Máte osobní zkušenosti se stěhováním těžkých břemen? Ti z Vás, kteří si již vyzkoušeli stěhování těžkých břemen svépomocí by se mnohdy do podobné akce vícekrát sami nepouštěli. Stěhování břemen není snadnou záležitostí a jestliže nejste pro tyto práci dostatečně vybaveni, můžete se setkat s řadou nepředvídaných komplikací. Nesprávnou manipulací při stěhování těžkých a objemných břemen si můžete přivodit úraz, zaseknout se v úzkém prostoru nebo poškodit přepravovanou věc. Drobné osobní věci a lehký nábytek si můžete přestěhovat sami, stěhování břemen však bude třeba přenechat naší stěhovací firmě.


Možná jste se již setkali se situací, kdy jste si lámali hlavu a napadali Vás myšlenky jako: „To piano rozhodně neprojde dveřmi“ „Jak se ta komoda vůbec dostala dovnitř?“ „Opravdu to nejde rozmontovat na menší díly?“ „Na ten trezor bude potřeba jeřáb.“


Stěhovací firma Pokorný je připravena pomoci Vám při stěhování břemen a velká těžká břemena dopravit bez poškození na místo určení. Pro stěhování břemen jsme dobře vybaveni. Našich zkušeností využívají jednotlivci při stěhování starožitného nábytku či pian, i firmy při stěhování pracovních strojů, trezorů, těžkého nářadí. Nehazardujte se zdravím, šetřete záda. Břemena přestěhujeme místo Vás.

Jakékoliv otázky, dotazy či náměty vám rádi zodpovíme.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Fotogalerie

Stěhování strojů a těžkých břemen

StěhovánípianoStěhovánístěhování kachlových kamenStěhování těžkých břemenfoto

Úvod - Stěhování strojů a těžkých břemen

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.

Rozumím Další informace

Kontakt

Jiří Pokorný - Stěhování Pokorný

Do Chobotu 270

Mukařov

251 62

Česká republika


Telefon:

+420 774 435 777

+420 605 842 777


IČO: 71505806

DIČ: CZ7908190048

E-mail: stehovanipokorny@email.cz